Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sa qenka rritur: Si rrallëherë Rudina Magjistari pozon me të bijën dhe na kënaqën sytë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari tregohet shumë e rezervuar për jetën e saj private. Ajo publikon rrallëherë momente familjare në rrjete sociale, ku nuk mungojnë postimet nga puna.

Megjithëse pas shumë kohësh Rudina ka bërë një përjashtim. Ajo ka publikuar një foto pranë të bijës, Mia, e cila shihet se është rritur shumë. Në foton në fjalë ajo i ka dhuruar një përqafim të ëmës.

“Perfeksion i vërtetë”, ka shkruar Rudina krahas fotos, ku shihet gjysma e portretit të Mias.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *