Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

“Me ty ka vdekur edhe gjysma ime sot”, emocionon me fjalët djali i ish-kampionit Kurti që vdiq nga koronavirusi

Pasditen e sotme ndërroi jetë nga koronavirusi  ish-kampion i Boksit dhe trajner për 30 vite Skënder Kurti

Kurti pësoi vdekje klinike, por nuk arriti që t’ja dilte duke humbur betejën me vdekjen në infektivin e Tiranës.

Në një reagim në rrjetin social Facebook djali i të ndjerit Kurti , Renato Kurti prek me fjalët për të atin e tij duke thënë se Zoti të mirët i merr për vete dhe se do jetojë në shpirtin e tij derisa rë takohen në tjetër jetë.

Postimi i plotë

Qofsh i xhenetit shoku im me i ngusht , baba im

Zoti t miret i merr per vete , pac dheun e leht bab me ty ka vdek edhe gjysma ime sot

S ndahesh dot nga zemrat tona

Do jetosh me mu n krah n shpirtin tim dersa t bashkohemi”

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close