Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

6 ditë pas zgjedhjeve, pozita dhe opozita bëhen bashkë në Paris (FOTOT)

Gjashtë ditë pas zgjedhjeve, eksponentë të pozitës dhe opozitës shqiptare janë mbledhur sëbashku në një takim në Francë.

Bëhet fjalë për takimin e përvitshëm të muxhahedinëve iranianë në Paris, ku kanë marrë pjesë edhe disa prej emrave më të njohur të politikës shqiptare, si Xhemal Qefalia, Mimoza Hajdarmataj, Pjerin Ndreu, Pandeli Majko, Liljana Elmazi, Ulsi Manja dhe Fatmir Mediu.

Pavarësisht se në Shqipëri janë në njëfarë klime armiqësie mes tyre, politikanët shqiptarë dëshmojnë se sillen ndryshe ku shkojnë jashtë vendit. (D.D/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2315″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *