Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaRajoniTe FunditTe Gjitha

56-vjeçarja shqiptare gjendet e masakruar në shtratin e saj

Gruaja 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj me disa goditje me thikë.

Bashkëshorti i të vrarës e ka gjetur atë të vrarë në shtratin e saj të martën në mëngjes, raportojnë mediat në Francë.

Ai e ka lajmëruar policinë dhe u ka sqaruar se e ka gjetur gruan e tij të vdekur në shtrat, pasi kishte ardhur nga puna.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf.

Sipas raportimeve, ajo është therur disa herë me thikë dhe ka qenë e goditur në qafë.

Bashkëshorti i viktimës akoma nuk është intervistuar nga hetuesia, pasi është në gjendje shoku dhe është shtrirë në spital./ Express.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *