Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

55 Procedime penale në Tiranë, për krime zgjedhore, SPAK ka nisur hetimet dhe verifikimet për provat e paraqitura

Janë regjistuar në total 55 raste të krimeve zgjedhore të denoncuara në prokurorinë e Tiranës dhe në atë të posaçme.

Burime të Fax News bëjnë me dije se 22 procedime penale janë regjistruar në Prokurorinë e Tiranës dhe po kryhen hetime nga ky institucion, ndërsa 33 procedime janë regjistruar nga Prokuroria e Posaccme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Hetimet janë në vijim dhe janë duke u verifikuar të gjitha provat apo indiciet që janë mbledhur për të përcaktuar nëse kemi të bëjmë apo jo me krime zgjedhore.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.