Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilTe Gjitha

5 pyetjet më të famshme që njerëzit bëjnë rreth seksit!

Shumë njerëz i kthehen Google-it kur ndihen në siklet për të mësuar diçka që s’e dinë rreth seksit. Ku më mirë se aty do të ndihen të lirë për të zbuluar gjithçka që i mundon apo që duan ta përmirësojnë në seks?

Jeni kureshtarë të dini se për çfarë pyesin më shumë njerëzit kur vjen puna tek seksit? Fillojmë!

  1. Ku ndodhet pika G?
  2. Si ta bëjmë një grua të arrijë orgazmën?
  3. A mund ta heqim qafe herpesin?

4.Si të shpëtojmë nga lythat gjenital?

  1. Çfarë është gonorrea?

Burimi:Bussines Insider

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *