Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

4-vjeçarja e pyet: “Si është të jesh Princeshë në jetën reale?”, Kate Middelton i përgjigjet kështu (FOTO)

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middelton, i ka dhënë përgjigje edhe pyetjes që intrigon të gjithë ne, ajo se “si është të jesh Princeshë në jetën reale”.

Gjatë një vizite mbretërore në Norfolk, ku ajo u shfaq plot elegancë, veshur me një kostum ngjyrë të gjelbërt, takoi disa familje me fëmijë.

Mes tyre edhe 4-vjeçaren Daisy, e cila e pyeti dhe Dukesha duke buzëqeshur i tha se ndihej me shumë fat.

“Ajo është mjaft llafazane. Vajza ime e pyeti dhe Kate iu përgjigj “Jam shumë me fat që dukem kaq mirë pranë bashkëshortit tim.”, ka rrëfyer nëna e Daisy-t. (XH.A/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”989″ exclusions=”158,159,160,163,164,165,166″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *