Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

37-vjeçarja vrèt dy fëmijët e saj, nënën dhe veten/ Zbulohet arsyeja

Një ngjarje e rë.ndë tro.nditi Mississippin pak kohë më parë, kur një nënë vrau dy fëmijët e saj, 3 dhe 5 vjeçar, mamanë dhe më pas veten. Mediat e huaja raportojnë se Karina Dietering, 37 vjeçe, nuk kishte arritur të pranonte humbjen  e kujdestarisë së fëmijëve pasi ishte divorcuar nga bashkëshorti.

Babai i fëmijëve, Jason Dietering,  tregoi skenën e rëndë me të cilën ishte përballur pasi kishte shkuar në banesën e ish-bashkëshortes për të marrë të vegjlit që kishin kaluar fundjavën tek e ëma.

Ai kishte gjetur trupat e pajetë të fëmijëve në dhomat e gjumit, të ish-vjehrrës së tij, 68-vjeçe, dhe ish-bashkëshortes. Dietering tregoi se në fund vendosi që fëmijët t’i várroste së bashku me nënën e tyre, pavarësisht asaj që ndodhi.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *