Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kreu marrëdhënie s*ksuale me dhunë me një të re, árrestohet 35 vjeçari në Lushnje

Një 35-vjeçar është árrestuar nga ana e Pòlicisë në Lushnje, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie s*ksuale me dhunë me një 26-vjeçare. V.F është vënë në pranga dhe pritet që të japë sqarime për rastin, ndërsa ndaj tij rëndon akuza “Marrëdhënie s*ksuale me dhunë me të rritura”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Pòlicisë Lushnjë, ndaluan shtetasin V. F., 35 vjeç, banues në Savër, Lushnjë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie s*ksuale me dhunë me një shtetase 26 vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Marrëdhënie s*ksuale me dhunë me të rritura””, njofton Pòlicia e Lushnjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *