Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

3 vjetori i Reformës në Drejtësi, ambasada e SHBA-ve nxjerr videon: Ja ç’do ndodhë!

Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar në 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi, përmes një video ku shpjegon implementimin e saj.

“Sot, në 3 vjetorin e miratimit të reformës në drejtësi, shihni këtë video të thjeshtë për të mësuar se si reforma në drejtësi do të sigurojë që çdokush të jetë i barabartë përpara ligjit”, shkruan ambasada amerikane në njoftimin e saj në Twitter.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *