Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

3 vjeçarja përdhunohet nga gjyshi, babai bën veprimin e papritur kur zbulon ngjarjen

Një vajzë vetëm tre vjeçe u përdhunua nga gjyshi nga i ati. Kur babai i saj e mësoi, u konfliktua egërsisht me të moshuarin, duke e qëlluar me hanxhar, çka bëri që ai të ndërrojë jetë pak më vonë në spital.

Ngjarja tronditëse ndodhi të shtunën e lënë pas në Oran, në zonën veriperëndimore të Argjentinës.

Siç raportojnë mediat vendase, babai i së miturës, i moshës 26-vjeçare, e gjeti vogëlushen duke qarë në gjendje shoku.

Vogëlushja e tmerruar i kishte treguar të atit pjesët intime, ku shiheshin qartësisht dëmtime dhe të nxira. Kur i ati e pyeti se kush ia kishte bërë, ajo i tha emrin e gjyshit rreth 70 vjeç.

Kjo gjë shkaktoi irritimin e 26-vjeçarit, i cili u përlesh fizikisht me të atin, por i moshuari duke tentuar të mbrohej, rrëmbeu një hanxhar dhe e plagosi në krahë djalin.

Por ky i fundit arriti që t’ia marrë mjetin prerës të atit, duke e qëlluar furishëm në fyt, çka bëri që i moshuari të gjejë vdekjen.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *