Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gòditi mjekun në urgjencën e spitalit, i vihen prangat 29-vjeçarit

Një 29-vjeçar është vënë në prangat e Pòlicisë së Elbasanit për shkak se ka gòditur mjekun në urgjencën e spitalit.

K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, ka gòditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan. Nuk dihet ende se cila ka qenë arsyeja e konfliktit mes të riut dhe mjekut në detyrë.

Njoftimi i Pòlicisë: 

Gòditi dhe kanosi mjekun në krye të detyrës, vihet në pranga nga Pòlicia 29-vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Pòlicisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan,  ka gòditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale. (E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *