Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Po pushonte në apartamentin e saj, gjendet e pajetë 24-vjeçarja, punonte në bar

Një 24-vjeçare, e cila punonte në baret britanike është gjetur e pajetë në vendpushimin spanjoll të Magaluf. Danielle Finlay Brookes, 24 vjeç, me origjinë nga Creëe, Cheshire, u gjet e vdèkur të martën në mbrëmje në banesën e saj.

Raportet lokale thanë se ajo ishte zbuluar e pajetë brenda në gardërobë nga një fqinj i shqet.ësuar, i cili arriti të futej brenda para se të thërriste pòlicinë. Burime pòlicore thanë se vdèkja e Danielle nuk po trajtohej si e dyshimtë në këtë fazë. Dashamirësit kanë dhuruar gati 5,000 £ drejt një apeli të GoFundMe të ngritur për të mbledhur para drejt riatdhesimit dhe shpenzimeve të funèralit.

Tragjedia e fundit vjen më pak se një muaj pas vdèkjes së një punëtori tjetër të barit Magaluf, 33 vjeçari irlandez Anthony Ennis. Rezultatet e një hetimi për vdèkjen e tij nuk janë bërë publike, por policia nuk kuptohet se po e trajton ngjarjen si një kr,im.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *