Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Plagosi rëndë me sende të forta dy persona, arrestohet pas 2 muajsh i ‘forti’ nga Kruja

Policia e Durrsit ka arrestuar ditën e sotme një 22-vjeçar të shpallur në kërkim, pasi akuzohet për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”. Në datën 1 tetor ky shtetas, pas një konflikti të çastit ka goditur me sende të forta shtetasit A. B. dhe F. B., duke i plagosur rëndë.

Njoftimi i plotëi policisë: DVP Durrës

Ndalohet një 22-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, ndaluan shtetasin E. A., 22 vjeç, banues në Krujë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Krujë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim.

Ky shtetas, më datë 01.10.2020, në Krujë, pas një konflikti të çastit, ka goditur me sende të forta shtetasit A. B. dhe F. B.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *