AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

21 të dënuar në Burgun e Sigurisë së Lartë lënë qelitë, vëzhgohen nga policia

21 persona të burgut të Sigurisë së Lartë në Burrel pritet që të lënë qelitë e burgut për tre muar.

Sipas informacioneve për Fax News pasi ato të lënë qelitë do të jenë nën vëzhgim nga policia dhe nuk kanë të drejtë që të dalin nga banesa.

Gjatë qëndrimit në shtëpi atyre u quhet ditë burgu, nëqoftëse konstatohet nga policia që këto përsona  janë larguar nga banesa rikthehen përsëri në qeli.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *