Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“2 gisht mjaltë”, nuk e përshëndeti gjatë premierës së filmit, reagon këngëtarja shqiptare

Në një video të publikuar më herët në mediat sociale, e cila ka bërë xhiron e rrjetit, është përfolur për një mardhënie jo të mirë midis dy këngëtareve të njohura shqiptare Tuna dhe  Elvana Gjata.

Kjo për faktin se, gjate Premieres se filmit të saj “2 gisht mjaltë”, këngëtarja Elvana nuk  e përshëndeti fare Tunën dhe pse i kaloi pranë. Kjo është bërë shkas që një valë komentesh dhe reagimesh të shpërthejnë në rrjetet sociale.

Mirëpo, komentet mbi këtë video e bënë Elvanën që të publikojë një foto në InstaStory me Armendin dhe Tunën për të treguar sesi qendron puna.

“Shumë dashuri për ju Tune dhe Armendi”, ka shkruar Elvana krahas fotografisë me dyshen duke na lënë të kuptojmë se ka qenë thjesht dicka momentale.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.