Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

2 automjete përplasen në aksin rrugor Elbasan-Peqin, dërgohet në spital i plagosur një 37-vjeçar. Detajet  

Elbasan/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Bishqem, Elbasan,  mjeti tip “Land Rover”,  me drejtues shtetasin K. S., 36 vjeç, banues në Kavajë, është përplasur me mjetin tip “Benz”  me  drejtues  nga shtetasin V. R., 37 vjeç,  banues në Cërrik.

Si pasojë  është plagosur drejtuesi i mjetit tip “Benz”, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *