Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

15-vjeçari ekzekuton moshatarin dhe i hedh trupin në lum, vetëm sepse i foli të dashurës së tij

Gjykatësit në Masaçuses thanë se një 17-vjeçar sulmoi një shokun e klasës pasi ai dyshonte se ai flirtonte me të dashurën e tij në atë kohë.

Vajza, Leilany Dejesus, tashmë 18-vjeç, dëshmoi të hënën se Mathew Borges u bë shumë xheloz dhe u inatos shumë kur e pa atë duke folur me Manuel Viloria-Paulino në shkollën e Lawrence në Boston.

Dejesus shpërtheu në lot ndërsa përshkruante se si Borges e keqtrajtoi atë vetëm sepse foli me Viloria-Paulino.

Ajo dëshmoi se i dashuri i saj e akuzonte atë për flirtim me djalin tjetër. Ajo tha se Borges ishte aq i inatosur sa rojet e shkollës u detyruan ta nxirrnin me forcë jashtë.

Borges ishte vetëm 15 vjeç kur ai ekzekutoi studentin Viloria-Paulino, duke i prerë atij duart dhe më pas trupin e tij e hodhi në lumin Merrimack në nëntor 2016

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *