Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Kam ngèlur shtátzënë me një djalë 10-vjeç”, tròndit 13-vjeçarja: Tregova se akùzuan për pèrdhùnim 15-vjeçarin, kam fríkë të lindë

Darya Sudniynikova është vetëm 13 vjeçe ndërsa historia e saj ka trònditur botën pasi pret një fòshnje me një djalë 10-vjeç. Adoleshentja ruse ka pohuar se ka fríkë ta lindë fòshnjën teksa është pranë ditëve të lindjes.

Deklarata e saj në një emision televiziv rus se kishte mbetur shtátzënë me një djalë 10-vjeçar trònditi botën teksa lajmi u pèrhap me shpèjtësi. Që prej momentit të parë kur vendosur ta bënte publike atë që ndodhi, 13-vjeçarja mori gùximin të tregonte gjithë të vèrtetën e saj.

Një 15-vjeçar ishte akùzuar se e kishte pèrdhùnuar adoleshenten, ndërsa kjo sipas kësaj të fundit nuk qëndronte dhe se 15-vjeçari në qytetin e saj në Zheleznogorsk nuk kishte asnjë pèrgjègjësi ndryshe sa nga sa u akùzua.

Historia e të mitùrës u zbùlua teksa kjo e fundit refùzoi që dikush të akùzohej për një fáj që se kishte bërë. Darya është bërë mjaft e njohur tashmë ne mediat sociale me më shumë se 113,000 ndjèkës në Instagram dhe rregullisht jep azhùrnime në lidhje me shtátzëninë.(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *