Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

10 vite të martuar dhe prindër të 2 fëmijëve, modelja dhe ish-futbollisti nuk njohin frerë: E bëjmë 12 herë në ditë

Natalie Weber dhe ish-lojtari i Lazios e Interit, Mauro Zarate, janë të martuar së bashku për më shumë se 10 vjet dhe kanë dy fëmijë. E megjithatë, pasioni i tyre mbetet aq i paprekur sa në ditën e parë, sipas asaj që vetë Natalie i tha portalit ‘Pampita Online”.

Modelja Weber ka rrëfyer detaje të romancës së saj dhe zbulimin e një rekord të pabesueshëm seksual me burrin e saj. Kur u pyet, nëse ajo dhe burri i saj kishin pasur ndonjëherë marrëdhënie seksuale 12 herë në të njëjtën ditë dhe Natalie u përgjigj: “Po, po”.

Pastaj erdhi pyetja “Po flasim 12 herë në një ditë të vetme?”, “Jo, brenda pesë orësh”, u përgjigj gruaja e Zárate. Dhe vazhdoi më tej: “Sapo ishim njohur. Ishte hera e parë që shkoja në Milano. Ai sapo kishte luajtur dhe ditën tjetër ishte i lirë. Ne thamë “mirë, le të shkojmë në një shëtitje”, por nuk ecëm. Ishte e tmerrshme, përfundoi me dhimbjen”.

E habitur shumë nga kjo anekdotë, Pampita e pyeti, se si ishte frekuenca e saj seksuale sot, ndërsa modelja iu përgjigj: “Para karantinës ishte çdo ditë, por kur filloi karantina, ne i vumë vetes objektivin që, nëse nuk është i përditshëm, të jetë një ditë po dhe një ditë jo”.

(E.H/Faxweb.al)

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.