Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

1.15 miliardë euro për Shqipërinë, Vasili: Fondet e mbledhura të mos përfundojnë si ato për Reformën në Drejtësi që u tretën si kripa në ujë

Konferenca e Donatorëve që u zhvillua ditën e sotme në Brukse ka mbledhur një shumë prej 1.15 miliardë për Shqipërinë, pas dëmeve për tërmetin.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili. Ky i fundit shprehet se ka shumë rëndësi që lekët të mos shkojnë dëm, si ata të reformës në drejtësi, që sipas tij, u tretën si kripa në ujë.

Postimi i Petrit Vasilit:

Ka shume rendesi qe leket e donatoreve per termetin te mos shkojne dëm si ato te Reformes ne Drejtesi qe u treten si kripa ne uje dhe prodhuan vetem kapjen mafioze te shtetit nga rilindja.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *