Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

​Mashtronte fëmijët dhe i përdorte për pornografi, dënohet me 374 vite burg

Një burrë tajlandez 31-vjeç u dënua me 374 vjet burg dhe 26,000 dollarë për trafikim të fëmijëve të përdorur për materiale pornografike.

Ai u shpall fajtor pasi u zbulua se kishte joshur fëmijë midis moshës shtatë dhe 12-vjeç përmes video-lojërave në shtëpinë e tij, ku filmoi materiale pornografike dhe më pas shiti videot përmes aplikacionit, tha policia.

Ky është rasti i dytë që dikush mori një dënim kaq të lartë në Tajlandë, ku një burrë u dënua me 309 vjet burg vitin e kaluar, transmeton KosovaPress.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *